Serwis Wierzycieli
Serwis Syndyków
Serwis Gospodarczy
  Szukaj
Dowiedź się jak wykorzystać swój potencjał?
Bauman
Syndyk
sprzeda
udziały w nieruchomoścach

Tel. 502 542 609

zobacz więcej...
Zakład "INSTAL"
Syndyk
"INSTAL"
WOD.- KAN.,
CO GAZ
sprzeda
nieruchomości

Tel. 605 272 233

Mail: Zadaj pytanie

zobacz więcej...

Ostatnio ogłoszono w MSiG:

1. 235/2019 z dnia 2019-12-05 BIG PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI w Poznaniu syg. akt XI GU 630/19, XI GUp 268/19.

2. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Binduła Natalia syg. akt VI GU 512/19 of, VI GUp 213/

3. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Chycka-Kowalczyk Dorota syg. akt VIII GU 1011/19, VIII GUp 62

4. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Ciesielska Sylwia syg. akt XIV GU 144/19, XIV GUp 276/1

5. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Ciesielski Radosław syg. akt XIV GU 145/19, XIV GUp 277/1

6. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Danek-Mikrut Małgorzata syg. akt VIII GU 695/19, VIII GUp 628

7. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Dembowski Mirosław syg. akt V GU 145/19, V GUp 120/19.

8. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Dorsz Joanna syg. akt XV GU 795/19.

9. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Fitzke Marzena syg. akt XVIII GU 701/19.

10. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Furmaniak Michał syg. akt XII GU 259/18, XII GUp 321/1

11. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Głowacka Beata syg. akt VIII GU 477/19, VIII GUp 314

12. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Jaszek Jadwiga syg. akt VIII GU 204/19 of, VIII GUp

13. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Komsta Iwona syg. akt IX GU 492/19 of.

14. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Kopciak Krzysztof syg. akt VI GU 395/19, VI GUp 215/19

15. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Kowalicka Dorota syg. akt VI GU 265/19 of, VI GUp 182/

16. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Lądowska Marta syg. akt V GU 317/19, V GUp 173/19.

17. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Markowski Sławomir syg. akt V GU 275/19, V GUp 175/19.

18. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Mentel Katarzyna syg. akt VIII GU 783/19, VIII GUp 617

19. 235/2019 z dnia 2019-12-05 MIESZKO-BIOMASA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Nysie syg. akt V GU 186/19, V GUp 192/19.

20. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Pawlaczyk Maria syg. akt V GU 312/19of, V GUp 127/19.

21. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Peplińska Sabina syg. akt VII GU 258/19 of, VII GUp 17

22. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Różowicz Anna syg. akt V GU 304/19of, V GUp 128/19.

23. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Sobczak Andrzej syg. akt V GU 239/19 of, V GUp 120/19

24. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Miara Ewa syg. akt V GU 132/19, V GUp 118/19.

25. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Stachowiak Mariusz syg. akt XII GU 684/18, XII GUp 320/1

26. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Staniak Elżbieta syg. akt V GU 241/19, V GUp 180/19.

27. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Staniszewska Olga syg. akt XIX GU 873/19, XIX GUp 1351/

28. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Stasiak Danuta syg. akt XIV GU 151/19, XIV GUp 286/1

29. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Szczepaniak Mateusz syg. akt V GU 302/19 of, V GUp 130/19

30. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Zaremba Magdalena syg. akt V GU 130/19, V GUp 117/19.

31. 235/2019 z dnia 2019-12-05 HUTA SZKŁA ZAWIERCIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ w Zawierciu syg. akt VIII GUp 8/16/Ap-4L.

32. 235/2019 z dnia 2019-12-05 K & W MEYER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ w Wilkowie syg. akt V GUp 1/17.

33. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Adamczyk-Frystacka Magdalena prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Praktyka Lekarska SILESIA TECH Magdalena Adamczyk-Frystacka w Olkuszu syg. akt VIII GUp 183/19.

34. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Adamczyk Jacek syg. akt VI GUp 125/19.

35. 235/2019 z dnia 2019-12-05 ADMT SPÓŁKA AKCYJNA W UPADŁOŚCI w Boguszach syg. akt VIII GUp 29/18.

36. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Barbarewicz Marta syg. akt VI GUp 88/18 of.

37. 235/2019 z dnia 2019-12-05 BELINWEST PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Warszawie syg. akt XIX GUp 454/19.

38. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Borowkow Marzena syg. akt V GUp 50/19.

39. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Buchert Katarzyna syg. akt XIX GUp 1053/19.

40. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Chmiel Bolesław syg. akt XV GUp 269/19.

41. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Czapka Krzysztof syg. akt XV GUp 226/19.

42. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Czostkiewicz Patryk syg. akt V GUp 60/19.

43. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Dąbrowska Jolanta syg. akt IX GUp 45/19of.

44. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Dworczak Czesław syg. akt V GUp 62/19 of.

45. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Dziuba Zdzisław syg. akt VIII GUp 22/19.

46. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Gurgul Andrzej syg. akt VIII GUp 580/18.

47. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Jadczak Rafał syg. akt XIV GUp 138/18.

48. 235/2019 z dnia 2019-12-05 JARECKI SPÓŁKA AKCYJNA W UPADŁOŚCI w Limanowej syg. akt VIII GUp 422/18.

49. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Jędruch Aneta syg. akt VIII GUp 465/18.

50. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Kańska Bożena syg. akt VIII GUp 144/19.

51. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Kosztyła Mirosław syg. akt V GUp 95/18.

52. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Kotwicki Tomasz syg. akt VIII GUp 230/19 of.

53. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Kozieł Regina syg. akt V GUp 68/19 of.

54. 235/2019 z dnia 2019-12-05 KUTNOWSKIE ZAKŁADY DROBIARSKIE EXDROB - SPÓŁKA AKCYJNA Z SIEDZIBĄ W KUTNIE W UPADŁOŚCI w Kutnie syg. akt XIV GUp 12/19.

55. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Płodzień Grażyna syg. akt V GUp 387/18.

56. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Maurek Maria syg. akt V GUp 25/19.

57. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Misa Jolanta syg. akt V GUp 66/19.

58. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Misa Wiesław syg. akt V GUp 66/19.

59. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Morawska Urszula syg. akt XVIII GUp 105/19.

60. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Osman-Rokicka Dorota syg. akt VIII GUp 273/18.

61. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Pawlak Jolanta i Pawlak Grzegorz syg. akt XV GUp 165/19.

62. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Pawłowicz Marcin syg. akt VII GUp 62/19 of.

63. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Sakowicz Mirosław syg. akt XIX GUp 666/19.

64. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Siurnicki Bartosz syg. akt V GUp of 84/19.

65. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Sondej Beata syg. akt X GUp 52/19/4.

66. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Stachewicz Adam syg. akt X GUp 1029/17 Ap 1.

67. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Szafryk Krzysztof syg. akt V GUp 72/19 of.

68. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Szczepańska-Kowalska Beata syg. akt VIII GUp 186/19.

69. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Szczygieł Katarzyna syg. akt V GUp 12/19.

70. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Sztychno Marlena syg. akt VI GUp 20/19 of.

71. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Szyszko Magdalena syg. akt XVIII GUp 750/19.

72. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Waśko Zbigniew syg. akt VI GUp 207/17 of.

73. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Winnicka Władysława syg. akt XIX GUp 1043/19.

74. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Wojtczuk Adam syg. akt XVIII GUp 456/19.

75. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Zarzeczna Teresa syg. akt IX GUp 32/19 of.

76. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Nagórka Anita syg. akt V GUp 8/16.

77. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Dyjas Grzegorz syg. akt XVIII GUp 254/19.

78. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Konieczny Piotr syg. akt VIII GUp 143/17.

79. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Majewski Daniel prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą MDM Transport Daniel Majewski w Grodzisku Mazowieckim syg. akt XIX GUp 402/19.

80. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Merta Adrian syg. akt X GUp 78/16/6.

81. 235/2019 z dnia 2019-12-05 SPÓŁDZIELCZA KASA OSZCZĘDNOŚCIOWO-KREDYTOWA SKARBIEC W UPADŁOŚCI w Piekarach Śląskich syg. akt XII GUp 129/16.

82. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Szymanowicz Róża syg. akt V GUp 29/16.

83. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Woźny Cezary syg. akt XII GUp 68/18.

84. 235/2019 z dnia 2019-12-05 TIMER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wólce Kosowskiej syg. akt XIX GUp 1090/19.

85. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Brozdowicz Jerzy syg. akt XVIII GUp 1174/19.

86. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Legierski Roman syg. akt VI GUp 51/18.

87. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Stefaniak Olga syg. akt XII GUp 64/18.

88. 235/2019 z dnia 2019-12-05 ABATECH KOZAK TRZYNA SPÓŁKA JAWNA W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ w Krakowie syg. akt VIII GUp 68/16.

89. 235/2019 z dnia 2019-12-05 ELECTRIC POWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ w Bielsku-Białej syg. akt VI GUp 62/15 lik.

90. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Berger Mateusz prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Berger Mateusz BTG w Chwaszczynie syg. akt VI GUp 22/14.

91. 235/2019 z dnia 2019-12-05 BERMONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Golince syg. akt XI GUp 267/16.

92. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Kowalski Maciej prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Agencja POLIGRAF Maciej Kowalski w Warszawie syg. akt XVIII GUp 281/19.

93. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Basa Przemysław syg. akt IX Gzd 143/19.

94. 235/2019 z dnia 2019-12-05 BROWARY PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Olsztynie syg. akt V GUp 55/17.

95. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Berent Rafał syg. akt XV Gzd 83/19.

96. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Bielecka Izabela syg. akt IX Gzd 120/19.

97. 235/2019 z dnia 2019-12-05 HR BPC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Bielsku-Białej syg. akt VI GU 302/19.

98. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Bożek Krzysztof Konrad prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Firma Handlowo-Usługowa TITI Krzysztof Konrad Bożek w Bielsku-Białej syg. akt VI GU 204/19.

99. 235/2019 z dnia 2019-12-05 CALDORIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Bielsku-Białej syg. akt VI GUp 127/19.

100. 235/2019 z dnia 2019-12-05 DANUBIUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI w Bielsku-Białej syg. akt VI GU 253/19.

101. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Dwojaczny Sebastian prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe DREWPOL w Bielsku-Białej syg. akt VI GUu 4/19.

102. 235/2019 z dnia 2019-12-05 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DUET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łodzi syg. akt XIV GU 658/19.

103. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Głusek Monika prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Monika Katarzyna Głusek w Olsztynie syg. akt V GUp 43/17.

104. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Grzejdak Jolanta syg. akt V GUp of 162/18.

105. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Kamińska Katarzyna syg. akt XVIII GUp 321/19.

106. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Grzelak Maciej syg. akt IX Gzd 152/19.

107. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Harasim Grzegorz syg. akt IX Gzd 130/19.

108. 235/2019 z dnia 2019-12-05 INTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łodzi syg. akt XIV GU 352/19.

109. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Kamiński Zbigniew syg. akt IX Gzd 162/19.

110. 235/2019 z dnia 2019-12-05 NAVIMOR-INVEST SPÓŁKA AKCYJNA W UPADŁOŚCI w Gdańsku syg. akt VI GUp 67/18.

111. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Kozierewicz Arnold syg. akt IX Gzd 118/19.

112. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Matulewicz Renata syg. akt VIII GUp 34/18.

113. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Lerman Andrzej syg. akt VIII Gzd 17/19.

114. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Łuciuk Dorota syg. akt XVIII GUp 853/19.

115. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Mazur Krystyna syg. akt IX Gzd 26/19.

116. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Nowakowski Mariusz syg. akt IX Gzd 188/19.

117. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Ochtabińska Ewa syg. akt V GUp 20/19.

118. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Pacholski Grzegorz syg. akt VII Gzd 1/18.

119. 235/2019 z dnia 2019-12-05 MIX - BUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Bydgoszczy syg. akt XV GU 170/19.

120. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Perzak Marzena syg. akt IX Gzd 190/19.

121. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Pych Jacek syg. akt VIII GUp 152/18.

122. 235/2019 z dnia 2019-12-05 PETROMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Brzeżnie syg. akt VII GU 265/19.

123. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Poborca Krzysztof syg. akt XIV Gzd 16/18.

124. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Richardt Sebastian syg. akt IX Gzd 147/19.

125. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Rola Bożena syg. akt IX Gzd 73/19.

126. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Severina Marina syg. akt IX Gzd 169/19.

127. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Sławicz Sylwia syg. akt V GUp 18/19.

128. 235/2019 z dnia 2019-12-05 SPÓŁDZIELCZA KASA OSZCZĘDNOŚCIOWO-KREDYTOWA KUJAWIAK W UPADŁOŚCI we Włocławku syg. akt V GUp 45/16.

129. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Ślaski Dariusz syg. akt XV Gzd 166/19.

130. 235/2019 z dnia 2019-12-05 SPÓŁDZIELCZA KASA OSZCZĘDNOŚCIOWO-KREDYTOWA KUJAWIAK W UPADŁOŚCI we Włocławku syg. akt V GUp 45/16.

131. 235/2019 z dnia 2019-12-05 SPÓŁDZIELCZA KASA OSZCZĘDNOŚCIOWO-KREDYTOWA KUJAWIAK W UPADŁOŚCI we Włocławku syg. akt V GUp 45/16.

132. 235/2019 z dnia 2019-12-05 SPÓŁDZIELCZA KASA OSZCZĘDNOŚCIOWO-KREDYTOWA KUJAWIAK W UPADŁOŚCI we Włocławku syg. akt V GUp 45/16.

133. 235/2019 z dnia 2019-12-05 SPÓŁDZIELCZA KASA OSZCZĘDNOŚCIOWO-KREDYTOWA KUJAWIAK W UPADŁOŚCI we Włocławku syg. akt V GUp 45/16.

134. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Witkowska Dorota syg. akt XIX GUp 506/19.

135. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Witkowska Dorota syg. akt XIX GUp 506/19.

136. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Witkowski Cezary Adam syg. akt XIX GUp 503/19.

137. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Witkowski Cezary Adam syg. akt XIX GUp 503/19.

138. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Zając Janusz syg. akt VIII GUp 3/17.

139. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Suchocka Krystyna syg. akt V GUu 22/19, V GUp 11/18 of.

140. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Tyshyka Yurii syg. akt IX Gzd 96/19.

141. 235/2019 z dnia 2019-12-05 syg. akt XV GU 322/19.

142. 235/2019 z dnia 2019-12-05 MEGAWIND POLSKA - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Szczecinie syg. akt XII GRp 2/17.

143. 235/2019 z dnia 2019-12-05 IDECORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łodzi syg. akt XIV GR 17/19, XIV GRs 4/19.

144. 235/2019 z dnia 2019-12-05 ATRIUM PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W RESTRUKTURYZACJI w Krakowie syg. akt VIII GRp 3/19.

145. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Bekiersz Tomasz prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Gospodarstwo Rolne Tomasz Bekiersz w Niwkach syg. akt V GR 13/19, V GRp 5/19.

146. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Rychter Daniel prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Gospodarstwo Rolne Daniel Rychter w Oleśnie syg. akt V GR 14/19.

147. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Kita Ryszard prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Skup i Sprzedaż Warzyw Kita Ryszard w Obrażejowicach syg. akt VIII GRp 7/18.

148. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Krośniak Bożena prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą BIOMEDUS Bożena Krośniak w Strzelinie syg. akt VIII GRp 4/19.

149. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Maciejewski Błażej prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Błażej Maciejewski EKO TECHNOLOGIE w Ostrowie Wielkopolskim syg. akt V GRs 8/18.

150. 235/2019 z dnia 2019-12-05 LOGIUS EXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA W RESTRUKTURYZACJI we Wrocławiu syg. akt VIII GRp 13/18.

151. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Rzeżuchowska Zofia prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą P syg. akt VIII GRp 8/16.

152. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Maciejewski Błażej prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Błażej Maciejewski EKO TECHNOLOGIE w Ostrowie Wielkoplskim syg. akt V GRs 8/18.

153. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Stefaniak Dominika prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Dominika Stefaniak F syg. akt XI GRs 9/19.

154. 235/2019 z dnia 2019-12-05 Mincer Barbara i Mincer Hubert syg. akt V GRp 1/16, V GRp 2/16.

155. 235/2019 z dnia 2019-12-05 ONICO SPÓŁKA AKCYJNA w Warszawie syg. akt XVIII GR 41/19.


Więcej na podstronie Monitora Sądowego i Gospodarczego dział III i IV