Serwis Wierzycieli
Serwis Syndyków
Serwis Gospodarczy
  Szukaj
Dowiedź się jak wykorzystać swój potencjał?
JWC CORP
Syndyk
sprzeda
pakiet wierzytelności

Tel. 605 272 233

Mail: Zadaj pytanie

zobacz więcej...
Bauman
Syndyk
sprzeda
udziały w nieruchomoścach

Tel. 502 542 609

zobacz więcej...
Zakład "INSTAL"
Syndyk
"INSTAL"
WOD.- KAN.,
CO GAZ
sprzeda
nieruchomości

Tel. 605 272 233

Mail: Zadaj pytanie

zobacz więcej...

Ostatnio ogłoszono w MSiG:

1. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Adamczyk Leszek syg. akt XII GU 33/20, XII GUp 56/20.

2. 127/2020 z dnia 2020-07-02 AMBRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Białej Podlaskiej syg. akt IX GU 10/20.

3. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Bandosz Ewelina syg. akt XI GU 559/20, XI GUp 207/20/

4. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Baran Katarzyna syg. akt V GU 74/20, V GUp 261/20.

5. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Bieniek Beata syg. akt V GU 48/20of.

6. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Bąk Magdalena syg. akt XVIII GU 161/20, XIX GUp 809

7. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Blandzi Marcin syg. akt XV GU 382/20.

8. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Bogusiak Bożenna syg. akt XIV GU 871/19, XIV GUp 142/2

9. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Ciosek Teresa syg. akt VI GU 178/20 of.

10. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Cytrowska Ewa syg. akt XIX GU 439/20, XIX GUp 807/2

11. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Cytrowski Tomasz syg. akt XIX GU 438/20, XIX GUp 806/2

12. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Derleta Anna syg. akt V GU 93/20of.

13. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Brędowska Dorota Dagmara syg. akt V GU 44/20, V GUp 79/20.

14. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Gierszewska Krystyna syg. akt XI GU 566/20, XI GUp 204/20/

15. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Gleń Małgorzata Grażyna syg. akt V GU 281/20, V GUp 266/20.

16. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Graczyk Piotr syg. akt XI GU 357/20, XI GUp 174/20.

17. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Grubalska Anna syg. akt V GU 150/20, V GUp 108/20.

18. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Horecki Marek syg. akt VI GU 177/20 of, VI GUp 112/

19. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Jakuć Paweł syg. akt V GU of 86/20, V GUp of 69/2

20. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Jezierski Wiesław syg. akt VI GU 233/19, VI GUp 78/20.

21. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Kaczmarska Jadwiga syg. akt V GU 66/20of, V GUp 42/20of.

22. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Kamerdyn Inga syg. akt XIV GU 486/19, XIV GUp 136/2

23. 127/2020 z dnia 2020-07-02 KARAWELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawie syg. akt V GU 279/19, V GUp 63/20.

24. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Kamerdyn Marlena syg. akt XIV GU 487/19, XIV GUp 137/2

25. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Karkut Krzysztof syg. akt XIX GU 397/20, XIX GUp 792/2

26. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Kempa Marta syg. akt V GU 187/20 of.

27. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Kiesewetter Bartosz syg. akt VI GU 75/20, VI GUp 53/20.

28. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Kmiecik Małgorzata syg. akt V GU 89/20of.

29. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Maciej Mirosław syg. akt V GU 98/20of.

30. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Kołacka Justyna syg. akt XI GU 645/20, XI GUp 227/20.

31. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Knapp Henryk syg. akt V GU 220/20, V GUp 109/20.

32. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Majewski Michał syg. akt XVIII GU 186/20, XIX GUp 760

33. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Konieczny Adrian syg. akt XI GU 603/20, XI GUp 226/20.

34. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Łacek Dorota syg. akt VI GU 165/19 of, VI GUp 65/2

35. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Lengas Bożena syg. akt X GU 641/20/7, X GUp 116/20/

36. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Łuczkiewicz Paweł syg. akt VI GU 146/20, VI GUp 46/20.

37. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Malinowska Jolanta syg. akt X GU 623/20/7, X GUp 115/20/

38. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Kisicki Michał prowadzący działaność gospodarczą pod nazwą KISICKI Konstrukcje Budowlane Michał Kisicki w Toruniu syg. akt V GUp 80/20.

39. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Mikołajczak Jolanta syg. akt V GU 144/20 of.

40. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Mikołajczak Piotr syg. akt V GU 143/20 of.

41. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Młynarczyk Marian syg. akt V GU 78/20of.

42. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Mucha Janina syg. akt VIII GU 223/20 of, VIII GUp

43. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Mużyło Ewelina syg. akt V GU 141/20 of.

44. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Napiórkowska Elżbieta syg. akt V GU 195/20, V GUp 125/20.

45. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Napiórkowski Marek syg. akt V GU 194/20, V GUp 126/20.

46. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Dudek Natalia syg. akt XIX GU 558/20, XIX GUp 731/2

47. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Rutyna-Sawicka Nikolina syg. akt V GU 34/20, V GUp 80/20.

48. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Pacewicz Albert syg. akt XV GU 301/20.

49. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Ostrowski Rafał syg. akt XIX GU 68/20, XIX GUp 769/20

50. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Poźniak Władysław syg. akt XII GU 244/20, XII GUp 54/20

51. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Pawlos Lilianna syg. akt VI GU 117/20, VI GUp 51/20.

52. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Piątek Roman syg. akt VIII GU 100/20, VIII GUp 168

53. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Pakulla Hermann syg. akt XII GU 358/19.

54. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Prus Tomasz Adam syg. akt XII GU 445/19, XII GUp 55/20

55. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Rawa Jadwiga syg. akt V GU of 96/20, V GUp of 72/2

56. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Sibler Harald syg. akt XII GU 805/19.

57. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Sitarski Tadeusz prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Przetwórstwo Mięsne TED w Białobrzegach syg. akt V GU 26/20 of, V GUp 59/20 of.

58. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Stebel Marta syg. akt VI GU 93/20 of.

59. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Sochacki Marian syg. akt XI GU 1150/19, XI GUp 213/20

60. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Stanecka Agnieszka syg. akt VI GU 87/20, VI GUp 49/20.

61. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Spychała Małgorzata syg. akt XI GU 794/19, XI GUp 320/19.

62. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Szatan Daniela syg. akt XIV GU 848/19, XIV 129/20.

63. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Szczodry Marcin syg. akt V GU 80/20 of.

64. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Szmelter Szymon i Szmelter Agnieszka syg. akt XV GU 271/20.

65. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Śląski Leszek syg. akt XI GU 1165/19, XI GUp 217/20

66. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Trąbajło Krystyna syg. akt V GU 88/20of.

67. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Warda-Kapa Anna syg. akt V GU 101/20of.

68. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Wieliński Marek syg. akt VI GU 923/19/PM, VI GUp 124/

69. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Winnicki Sławomir Artur syg. akt XII GU 164/20, XII GUp 57/20

70. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Wiśniewska-Płonka Barbara syg. akt VI GU 52/20 of.

71. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Witkowska Jolanta syg. akt XI GU 1193/19, XI GUp 219/20

72. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Wojtkowska Elżbieta syg. akt XVIII GU 458/20, XIX GUp 751

73. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Zatke Tatiana syg. akt XIV GU 409/19, XIV GUp 135/20.

74. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Wrzosek Emilia syg. akt IX GU 222/20 of, IX GUp 53/2

75. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Zdrada Andrzej syg. akt V GU of 153/20, V GUp of 74/

76. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Zygarlicka Anna syg. akt VIII GU 296/20 of, VIII GUp

77. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Żyszkowicz Radosław syg. akt VI GU 191/20 of, VI GUp 119/

78. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Beck Dawid Robert syg. akt VIII GUp 55/20.

79. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Bittmann Piotr syg. akt XII GUp 255/19.

80. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Cempel Tadeusz syg. akt VI GUp 189/19 of.

81. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Cisowska Joanna syg. akt XV GUp 66/20.

82. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Eszer Barbara syg. akt XV GUp 47/20.

83. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Głąbowska Iwona syg. akt V GUp 72/19of.

84. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Gumiński Paweł syg. akt V GUp 11/20 of.

85. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Jacak Grażyna syg. akt VI GUp 144/19.

86. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Joks Krystyna syg. akt V GUp 30/20 of.

87. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Kaczmarczyk Jadwiga syg. akt V GUp 49/19of.

88. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Kaczmarek Ireneusz syg. akt XVIII GUp 1354/19.

89. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Kamasa Tadeusz syg. akt VI GUp 8/20.

90. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Kieloch Piotr syg. akt V GUp 57/19of.

91. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Kietlińska Monika syg. akt VIII GU 32/20, VIII GUp 48/2

92. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Kiraga Jan syg. akt V GUp 84/19 of.

93. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Knap Monika syg. akt VI GUp 168/18/P.

94. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Koczaj Piotr syg. akt XVIII GU 602/19.

95. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Szymańska Krystyna Kinga syg. akt VII GUp 193/19 of.

96. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Madejski Jan syg. akt VIII GUp 264/18.

97. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Majgier Józefa syg. akt V GUp 70/19 of.

98. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Marczewska Joanna syg. akt VIII GUp 205/19.

99. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Martyniuk Witold syg. akt VII GUp 5/20 of.

100. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Matelska Emilia syg. akt XI GUp 94/18.

101. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Matwiejczyk Maciej syg. akt VIII GUp 234/19.

102. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Michajłów Stefan syg. akt VI GUp 185/19.

103. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Mikuła Bartosz prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe EUROMET Mikuła Bartosz w Koninie syg. akt XI GUp 216/19.

104. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Mikulski Marek syg. akt VI GUp 111/19.

105. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Mucha Jerzy syg. akt

106. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Niewczyk Barbara syg. akt XI GUp 219/19/WS.

107. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Nowak Barbara syg. akt XVIII GUp 1186/19.

108. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Olek Ewa syg. akt VI GUp 246/19 of.

109. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Parzuchowska-Zaręba Sylwia syg. akt V GUp 92/19 of.

110. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Perlak Elżbieta syg. akt VIII GUp 7/20 of.

111. 127/2020 z dnia 2020-07-02 PMB SPÓŁKA AKCYJNA W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ w Białymstoku syg. akt VIII GUp 9/12.

112. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Pochomczyk Grzegorz syg. akt VIII GU 11/20, VIII GUp 41/2

113. 127/2020 z dnia 2020-07-02 PRZEDSIĘBIORSTWO WYTWÓRCZO-HANDLOWO-USŁUGOWE ZBYSZKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Nowogrodzie syg. akt VIII GUp 41/16.

114. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Pułkownik Barbara Krystyna syg. akt V GUp 107/19.

115. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Rusin Ewa syg. akt V GUp 88/18.

116. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Skorupa Artur syg. akt XII GUp 169/18.

117. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Szczepańska Alicja syg. akt VI GUp 122/18/of/S.

118. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Szczotka Rafał prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą RS-TRANS Rafał Szczotka w Kozach syg. akt VI GUp 140/19.

119. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Szustakowska Anna syg. akt XIX GUp 578/20.

120. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Wajn Justyna syg. akt V GUp 145/19 of.

121. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Walczak Teresa syg. akt V GUp 99/19of.

122. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Wicha Magdalena syg. akt V GUp 128/19of.

123. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Włodarczyk Małgorzata syg. akt XIX GUp 1379/19.

124. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Zając Małgorzata syg. akt VIII GUp 32/19, VIII GU 353/

125. 127/2020 z dnia 2020-07-02 ZAKŁADY TYTONIOWE W LUBLINIE SPÓŁKA AKCYJNA W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ w Lublinie syg. akt IX GUp 3/15.

126. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Zieliński Marek syg. akt XII GUp 291/19.

127. 127/2020 z dnia 2020-07-02 MASTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Szczecinie syg. akt XII GUp 25/17.

128. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Bathis Łukasz syg. akt VI GUp 62/17.

129. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Bathis Justyna syg. akt VI GUp 62/17.

130. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Grygiel Maciej syg. akt XVIII GUp 354/19, X GU 100/1

131. 127/2020 z dnia 2020-07-02 KOOORIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI we Wrocławiu syg. akt VIII GUp 16/19.

132. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Kozlova Ludmiła syg. akt VIII GUp 382/16.

133. 127/2020 z dnia 2020-07-02 KUTNOWSKIE ZAKŁADY DROBIARSKIE EXDROB - SPÓŁKA AKCYJNA Z SIEDZIBĄ W KUTNIE W UPADŁOŚCI w Kutnie syg. akt XIV GUp 12/19.

134. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Polemberska Zofia syg. akt XIX GUp 1000/19.

135. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Czesak Jan syg. akt VIII GUp 459/18.

136. 127/2020 z dnia 2020-07-02 MAXMADERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ w Dębnie syg. akt XI GUp 71/14.

137. 127/2020 z dnia 2020-07-02 AS-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kiełczowie syg. akt VIII GU 327/20.

138. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Fojuda Artur syg. akt V GUp 37/18 of.

139. 127/2020 z dnia 2020-07-02 BIB SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznaniu syg. akt XI GU 471/20.

140. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Bryska Jan syg. akt V Gzd 41/19.

141. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Foniok Barbara syg. akt V GUp 26/17 of.

142. 127/2020 z dnia 2020-07-02 HGBS FINANSE SPÓŁKA AKCYJNA we Wrocławiu syg. akt VIII GU 323/20.

143. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Kaczmarska Jolanta syg. akt VI GUp 39/18.

144. 127/2020 z dnia 2020-07-02 BBPARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawie syg. akt XII GU 15/20.

145. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Karlińska Julita prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Julia Karlińska Marka w Mosinie syg. akt XI GU 1210/19.

146. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Kautsch-Landorf Justyna syg. akt VIII GUp 279/17.

147. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Waligóra-Bech Agnieszka syg. akt V GUp 50/20.

148. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Nowakowski Paweł syg. akt V GUp 149/19.

149. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Pluta Michał syg. akt

150. 127/2020 z dnia 2020-07-02 POZNAŃSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA NA WYNAJEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznaniu syg. akt XI GU 544/19.

151. 127/2020 z dnia 2020-07-02 TAI JIA EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawie syg. akt XVIII GU 209/20.

152. 127/2020 z dnia 2020-07-02 TPK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gdańsku syg. akt VI GU 862/19.

153. 127/2020 z dnia 2020-07-02 WYTWÓRNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH GMS SPÓŁKA JAWNA JAROSŁAW GOŁDA WOJCIECH MĄKA w Starachowicach syg. akt V GU 202/20.

154. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Więcek Justyna syg. akt V GUp 147/18.

155. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Zwęgliński Piotr syg. akt V GUp 7/17 of.

156. 127/2020 z dnia 2020-07-02 BISON SPÓŁKA AKCYJNA w Białymstoku syg. akt VIII GRp 9/17.

157. 127/2020 z dnia 2020-07-02 CAD/CAM SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łomiankach syg. akt XVIII GR 35/20, XVIII GRp 10/2

158. 127/2020 z dnia 2020-07-02 CAD/CAM SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łomiankach syg. akt XVIII GR 10/20, XVIII GRp 5/20

159. 127/2020 z dnia 2020-07-02 GRUPA PIOTR I PAWEŁ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W RESTRUKTURYZACJI w Poznaniu syg. akt XI GRs 11/18.

160. 127/2020 z dnia 2020-07-02 PIOTR I PAWEŁ DETAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W RESTRUKTURYZACJI w Poznaniu syg. akt XI GRs 10/18.

161. 127/2020 z dnia 2020-07-02 JAFRA CONNECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Dobrodzieniu syg. akt V GR 3/20, V GRs 1/20.

162. 127/2020 z dnia 2020-07-02 PIOTR I PAWEŁ S syg. akt XI GRs 9/18.

163. 127/2020 z dnia 2020-07-02 ARKANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawie syg. akt XIX GR 13/19, XIX GRp 12/19.

164. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Demczuk Lidia prowadząca działalność rolniczą pod nazwą Gospodarstwo Rolne Lidia i Stanisław Demczuk w Kolnie syg. akt V GR 17/20.

165. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Demczuk Stanisław prowadzący działalność rolniczą pod nazwą Gospodarstwo Rolne Lidia i Stanisław Demczuk w Kolnie syg. akt V GR 18/20.

166. 127/2020 z dnia 2020-07-02 UNIFIED FACTORY SPÓŁKA AKCYJNA w Warszawie syg. akt XVIII GRp 7/19.

167. 127/2020 z dnia 2020-07-02 DOM M-4 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Bydgoszczy syg. akt XV GRp 5/19.

168. 127/2020 z dnia 2020-07-02 ODLEWNIA ELZAMECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawie syg. akt V GRp 1/19.

169. 127/2020 z dnia 2020-07-02 OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA w Koninie syg. akt XI GRu 3/18.

170. 127/2020 z dnia 2020-07-02 PE INWESTYCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawie syg. akt XVIII GR 19/20, XVIII GRp 12

171. 127/2020 z dnia 2020-07-02 Podolski Romuald prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą BOSMAN-FISH Romuald Podolski w Dziwnowie syg. akt XII GRp 8/17.

172. 127/2020 z dnia 2020-07-02 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE CISZEWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Ciszewie syg. akt XI GR 34/20, XI GRp 12/20.

173. 127/2020 z dnia 2020-07-02 YES FINANCE SPÓŁKA AKCYJNA w Warszawie syg. akt XVIII GR 34/20, XVIII GRp 13/2


Więcej na podstronie Monitora Sądowego i Gospodarczego dział III i IV