Serwis Wierzycieli
Serwis Syndyków
Serwis Gospodarczy
  Szukaj
Dowiedź się jak wykorzystać swój potencjał?
SKOTAN S.A.
Syndyk
sprzeda
część przedsiębiorstwa
nieruchomość
i ruchomości
Tel. 606 665 770

Mail: Zadaj pytanie

zobacz więcej...
DROMIL Sp. z o.o.
Syndyk
sprzeda
nieruchomości
w Żywcu Tel. 605 272 233

Mail: Zadaj pytanie

zobacz więcej...
DROMIL Sp. z o.o.
Syndyk
sprzeda
prawa własności
działek
w Żywcu Tel. 605 272 233

Mail: Zadaj pytanie

zobacz więcej...

Firma Portal BANKRUT S.A. powstała, na skutek wieloletnich obserwacji i doświadczeń zdobytych podczas pracy w środowisku osób zawodowo zajmujących się zagadnieniami obsługi upadłości, likwidacji i układów.

Potrzeba szybkiego i łatwego dostępu do potrzebnych informacji, a także możliwość jej wymiany pomiędzy osobami związanymi z prowadzeniem postępowań upadłościowych, doprowadziła do stworzenia internetowego portalu tematycznego poświęconego tym zagadnieniom.

Portal BANKRUT przeznaczony jest zwłaszcza dla osób zawodowo zajmujących się sprawami upadłości, likwidacji i układów. Dotyczy to zarówno Syndyków, Likwidatorów, Zarządców Komisarycznych jak również Sędziów i Sędziów Komisarzy. Z tego też względu zawiera wiele odnośników do danych i informacji przydatnych w codziennej pracy. Nasza strona dedykowana jest również do wierzycieli, oddziałów windykacji różnych instytucji, archiwów oraz wszelkich osób poszukujących danych o upadłościach, likwidacjach i układach.

Korzystając z naszego serwisu macie Państwo możliwości m.in. zamieszczania informacji o prowadzonych przetargach i składnikach masy upadłości wystawianych na sprzedaż, co znacznie zwiększa grono potencjalnych klientów.

Dostęp do niezbędnych informacji, możliwy jest dzięki stworzonym w tym celu przeszukiwarkom z wykorzystaniem specjalnych mechanizmów umieszczonych na Portalu. Jednocześnie zapewniony jest kontakt z osobą będącą właścicielem danych.

Nasze atuty to znajomość rynku, doświadczenie i elastyczność, która pozwala na dostosowanie się do indywidualnych wymagań i potrzeb naszych klientów.

Ze szczegółową ofertą możecie się Państwo zapoznać w dziale Oferta

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, prosimy o kontakt. Nasi pracownicy uczynią wszystko, aby udzielić Państwu wszelkich niezbędnych odpowiedzi.

Zapraszamy Serdecznie Do Współpracy.